İşleyen Güç

İsteğe Bağlı Özel Tasarımlar ve Eva Lazer Kesim

Gülteks firması olarak teknolojide yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Profesyonel bir şekilde hareket etmekte olan ekibimiz kendisini sürekli olarak geliştirdiği için sizlere mevcut tasarımları sunmak yerine özel olan tasarımlarını sunabilmektedir.

Sektör içerisinde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek üretim faaliyetlerimizi her geçen gün daha da kaliteli bir hale getirmekteyiz. Eva lazer kesim tekniğinden yararlanarak ürettiğimiz özel nakışlı armalar sayesinde kıyafetleriniz üzerinde kullanabileceğiniz armaların sahibi olabilirsiniz.

Teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak sizlere sunduğumuz armalarımızın her biri tamamen size özel olarak tasarlanabilmektedir. Farklı üniformalara uygun olarak tasarladığımız armalarımız arasında polis arması, itfaiye arması, izci arması, okul arması, özel güvenlik görevlisi arması ve daha pek çok farklı arma çeşidi bulunmaktadır.

Kıyafetleriniz veya üniformalarınız üzerinde kullanmayı düşündüğünüz armalarınızı bizlerle paylaşarak size özel tasarımlar üretmemizi sağlayabilirsiniz. 1. sınıf kalitede üretmekte olduğumuz armalarımız uzun ömürlü olarak tasarlanmaktadır. Kişiye özel tasarımlarımızdan faydalanmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek bizlere isteklerinizi bildirebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yazmak içinlogovani olmalısınız

Harita

Adres

Demetgül Mah. Şehit Hüseyin Açıkbaş Sok. 62 / B-C
Yenimahalle / Ankara
Tel: +90 312 348 35 30
Gsm: +90 531 819 29 24
E-Posta: info@gulteks.com.tr
facebookinstagram